24 Şubat 2012 Cuma

LANA DEL REYOna bayılıyorum. Son bir iki aydır non-stop dinlediğim en etkileyici seslerden biri o. Bu kadar güzel sesi olan insanların ayrıca çekici güzelliklerinin olması da Allah'ın en güzel lütuflarından biri bence.

Bu güzelliğini yan tarafta da göreceğiniz üzere Vogue  dergisi de göz ardı etmemiş ve kendisini kapak kızı yapmış.Eminim onun sesini duyunca ben biliyorum bu sesi diyebilirsiniz.

"Video Games" şarkısı bayağı popüler oldu. Hele "Blue Jean" ve"Born to Die" ve Off to the Races"şarkıları benim en favorilerim.  "Born to Die" albümünün adı.

Albümle aynı isimi taşıyan "Born To Die" şarkısı da kendine has ses rengini gayet güzel ortaya çıkarıyor; tabi ki etkileyici bir video kliple beraber.


Ayrıca Katy Perry'nin aşağıda göreceğiniz gibi son zamanlarda en çok onu beğendiğini ve 4.2.2012 tarihinde "Bütün gün onu dinliyorum" diye Twitter üzerinden  Lana Del Rey'i övdüğünü sizle paylaşmak isterim .Bu desteğin onun popülerliğini önemli derecede arttırdığını düşünüyorum.

Bu hafta sonunu bence en güzel onun büyülü sesi ile karşılayalım. Sizinle en sevdiğim iki şarkısını paylaşmak istiyorum.

Herkese çok güzel bir hafta sonu olsun.2 yorum:

Blogger Bolat dedi ki...

Kadın da güzel şarkılar da :) teşekkürler.

Abg Station dedi ki...

'video games' harika bir şarkı , ses muhteşem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...